Haber

Gülşen Yılbaşı Sahne Ücretlerini Anlattı: “Fiyatlar Tartışılandan Yüksek”

Ünlü müzisyen Gülşen, Etiler’deki bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülendi. Ünlü şarkıcı kendisi hakkında merak edilen soruları yanıtladı.

Açıklamaları ve iddialı üslubuyla sıklıkla gündeme gelen isimlerden biri olan Gülşen, dün Etiler’deki bir güzellik merkezinden çıkarken gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Güzellik merkezinde saç rengini değiştiren Gülşen, saçındaki pembe renkle büyük ilgi gördü.

Muhabirler, yılbaşında konser vereceğini söyleyen müzisyene, yılbaşında konser vermesi için müzisyenlere ödenen yüksek fiyatların doğru olup olmadığını sordu.

Gülşen’in yılbaşı gecesi vereceği konser için 3,5 milyon lira istediği iddiasına ilişkin Gülşen, “Söylenen her şey doğru değil. Yazılan rakamlar gerçeği yansıtmıyor.” söz konusu.

Gülşen, yılbaşı sahne fiyatlarının söylentilerin çok üzerinde olduğunu belirtti.

Gülşen, 6 yaşındaki oğlu Azur Benan hakkında şunları söyledi: “Azur her geçen gün büyüyor ve değişiyor, ondan çok şey öğreniyorum. Çok tatlı biri, anlatmaya kelimeler yetmez. Beni hiç üzmüyor. Ben ben ondan daha yaramazım.” söz konusu.

Ünlü müzisyene nasıl bir anne olduğu sorulduğunda oğlunun kendi kararlarını vermesini istediğini söyleyerek onun da bir birey olduğunu ifade etti.

Kurallara uyan biri değilim. Kendi kararlarını vermesini istiyorum. Çocuğu yönlendirmek elbette anne ve babanın sorumlulukları arasındadır ancak ne okuyacağına, ne giyeceğine, ne söyleyeceğine, ne hayal edeceğine kendisi karar vermelidir. O bir bireydir ve hayatı kendisinin sorumluluğundadır..”

Gülşen, medyada asılsız birçok haber bulunduğunu belirterek, Londra’da yaşamadığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu